Character.AI

AI-tegelaste vestlus- ja rollimänguplatvorm

Character.AI on vestluspõhine tehisintellekti ja interaktiivse meelelahutuse platvorm, kus kasutajad saavad vestelda avalike või enda loodud tehisintellekti tegelastega, luua rollimängustsenaariume, arendada tegelasi ja stseene ning jagada loomingulist sisu kogukonnaga.

Ettevõte Character Technologies Inc.
Tasuta pakett Jah
Tasulised paketid alates 9,99 $ kuus
Kasutusmugavus Lihtne

Mida Character.AI sul teha laseb

Põhifunktsioonid
✓
Vestle tehisintellekti tegelastega

Pea tekstivestlusi väljamõeldud, ajalooliste, kogukonna loodud või enda loodud tegelastega

✓
Loo kohandatud tegelasi

Määra tegelase nimi, avatar, tervitus, sildid, nähtavus, kirjeldus, määratlus ja hääl

✓
Loo interaktiivseid stseene

Loo korduvkasutatavaid rollimängukeskkondi ja lugusid tegelastele ning kasutajatele

✓
Kohanda tegelaste hääli

Vali kogukonna loodud või sisseehitatud hääli, loo helinäidiste põhjal uusi hääli ning lisa hääli tegelastele või vestlustele

✓
Kasuta tegelaste kõnesid

Pea tegelastega suulisi vestlusi ja säilita kõne tekstivestlusena

✓
Loo tegelastega seotud meediat

Loo toetatud funktsioonide abil avatare, tutvustusvideoid, pilte, koomikseid ja muud tegelastega seotud loomingulist sisu

✓
Avalda kogukonna sisu ja avasta uut

Jaga tegelasi, stseene, hääli ja postitusi, jälgi loojaid ning sirvi kogukonna voogu

✓
Jälgi looja tulemuslikkust

Vaata privaatsest analüütikast tegelastega suhtlemise, meeldimiste, jälgijate ja leitavuse kohta käivaid andmeid

Kuidas Character.AI töötab

Kasutajad loovad konto, valivad avaliku Character’i või loovad selle, määrates tegelase iseloomu ja alustervituse, seejärel alustavad vestlust või sisenevad Scene’i. Platvorm genereerib vestluslikke vastuseid ning kasutajad saavad suhtlust jätkata, vastuse uuesti genereerida või seda suunata, lisades soovi korral hääli ja meediat või avaldades tulemuse.

Sisendid
Tekstipromptidpildidhelihäältegelaste kirjeldusedstseenikirjeldused
Väljundid
Tekstpildidhelikõnevideokoomiksidinteraktiivsed lood

Kellele Character.AI mõeldud on

Parim sobivus

Kasutajatele, kes soovivad hõlpsasti kasutatavat tehisintellektipõhist rollimängu, vestlusi väljamõeldud tegelastega, interaktiivset jutustamist, fännikogemusi, vaba aja seltskonda, loomingulisi viipasid või kogukonda kohandatud tegelaste ja stseenide avaldamiseks.

Ei sobi

Organisatsioonidele, kes vajavad ettevõtte tasandi haldust, SSO-d, meeskondade tööruume, töövoogude automatiseerimist, dokumenteeritud avalikku API-t, usaldusväärset faktipõhist uurimistööd, professionaalset dokumendiloomet või ranget kontrolli mudeli käitumise ja väljundite üle.

Tugevused ja piirangud

+ Strengths

  • Lihtne kasutuselevõtt ja suur avalike tegelaste kogu
  • tugev rollimängu ning interaktiivse jutustamise fookus
  • kasutajad saavad luua ja avaldada kohandatud tegelasi ilma programmeerimiseta
  • tasuta piiramatu sõnumivahetus
  • kättesaadav veebis ja mobiilis
  • loojatele suunatud funktsioonid, nagu stseenid, hääled, videod, koomiksid ja ülevaated
  • laiad kasutusvõimalused meelelahutuses ja fännikogukondades.

– Limitations

  • Vastused võivad olla vastuolus tegelaskujude määratluste või väljamõeldud kontekstiga ning nende faktiline täpsus ei ole usaldusväärne
  • ohutusfiltrid ja vanusepõhised piirangud võivad rollimängu mõjutada
  • tasuta kasutajad võivad kokku puutuda reklaamide, ooteruumide või aeglasema juurdepääsuga
  • teenus ei ole mõeldud professionaalseks uurimistööks, automatiseerimiseks ega ettevõtetevaheliseks koostööks
  • privaatsus- ja mudelite treenimise seaded vajavad hoolikat ülevaatamist
  • avalikku API-t, veebikonksusid, MCP-d ega kolmandate osapoolte integratsioone ei ole kontrollitud.

Hinnad ja juurdepääs

Tasuta ligipääs Tasuta pakett saadaval

Tasuta teenus hõlmab kõigile kasutajatele piiramatut sõnumivahetust. Tasuta kasutuskogemus võib sisaldada reklaame, suure nõudluse ajal aeglasemat juurdepääsu ning võrreldes tasuliste pakettidega piiratud mälu või funktsioonide kasutusvõimalusi.

TASULINE JUURDEPÄÄS 9,99 $ kuus

Ametlikul tellimuslehel on c.ai+ praegu hinnaga 94,99 dollarit aastas, soodushinnaga võrreldes tavahinnaga 119,88 dollarit aastas, mis tähendab tavapäraseks kuuhinnaks 9,99 dollarit. Tegelik hind võib piirkonna, maksude, rakendusepoe kaudu arveldamise ja kampaaniate tõttu erineda. c.ai+ sisaldab reklaamivaba kasutuskogemust, täiustatud mälu, kõrgemaid funktsioonipiiranguid, kiiremat juurdepääsu, juurdepääsu tasulistele funktsioonidele ning prioriteetseid tugiteenuseid või tagasisidekanaleid.

Tasuta prooviperiood Tasuta prooviperioodi pole märgitud
KASUTUSPIIRANGUD Kehtivad paketipiirangud

Tasuta kasutajad saavad piiramatult sõnumeid saata, kuid funktsioonide kasutusvõimalused, mälu, vastamiskiirus ja teenuse kättesaadavus võivad erineda. Suure nõudluse ajal võivad tasuta kasutajad sattuda ootejärjekorda või saada aeglasemaid vastuseid. Tasulistel pakettidel on mõne funktsiooni puhul suuremad või eelisjärjekorras kasutuslimiidid.

Platvormid ja juurdepääs

✓ Veebirakendus
✓ Mobiilirakendus
– Arvutirakendus
– Brauserilaiendus
– Arendaja API
– Manustatav

Veebirakendus; iOS-i rakendus; iPadi rakendus; Androidi rakendus

Toote vorm: iseseisev

Toote tehnilised andmed

Featuurid
– veeb
✓ Failide üleslaadimine
✓ Mälu
✓ Kohandatud agendid
– Ajastatud automatiseerimine
– Teadmusbaas
– Veebisaidi sisu importimine
– Koodi jooksutamine
– Arvutis toimingute tegemine
– Integreerimised
– Veebihaagid
– MCP tugi
– Kasuta enda API-võtit
– Vali mudel
✓ Koostöö
– Töökeskkond
– Admini seaded
– Ühekordne sisselogimine (SSO)
– Rollipõhised õigused
✓ Analüütika
✓ Mallid
✓ Koodivaba
– Projektid / töökeskkond
– Bränditööriistad
✓ Tulemuslikkuse hindamine

Kasutajad saavad luua tegelasi, määrates neile nime, avatari, tervituse, sildid, nähtavusseaded, kirjelduse, definitsiooni ja hääle. Platvorm toetab ka stseene, Character Callsi, avalikke ja privaatseid hääli, loojate ülevaateid, sisu avaldamist kogukonna voos, genereeritud avatare, tutvustusvideoid ja mobiilikoomikseid. Teismelistele kasutajatele võidakse pakkuda teistsuguseid turvaseadeid, mille puhul on mudeli käitumine rangem.

Integratsioonid ja mudelid

Integreerimised Ühendatud töövood

Ühtegi olulist kolmanda osapoole teenuseintegratsiooni ega ühenduste turuplatsi ei ole kinnitatud. Character.AI pakub platvormisiseseid kogukonna-, loojatele mõeldud, hääle-, vestlus-, meedia- ja mobiiliplatvormi funktsioone.

mudelid Kasutatavad mudelid

Character.AI enda suured keelemudelid. Praeguse konkreetse mudeliarhitektuuri ja taustamudelite nimesid ei ole avalikkusele täielikult avalikustatud. Praegusel tellimuslehel viidatakse avalikult vestlusstiilidele või mudelikogemustele, mille hulka kuuluvad PipSqueak 2, PipSqueak 2 Rawr, DeepSqueak ja LongSqueak.

Privaatsus ja andmetekäitlus Andmete töötlemine, AI treenimine, säilitamine ja turvalisus
↓
Andmete töötlemine

Character.AI kogub kontoteavet, kasutusandmeid ja suhtluse käigus loodud teavet. Ettevõtte sõnul võib ta jagada piiratud hulgal teavet teenusepakkujatega ega müü isikuandmeid. Kasutajad võivad taotleda konto kustutamist ja kasutada oma piirkonnas kehtivaid privaatsusõigusi, kui need on kohaldatavad.

Andmete kasutus

Character.AI teatab, et kasutajate loodud sisu võidakse kasutada generatiivsete tehisintellektimudelite täiustamiseks ja treenimiseks ning et kasutusele on võetud meetmed isikuandmete vähendamiseks treeningandmetes. Ettevõtte sõnul saavad Euroopa Majanduspiirkonna ja Ühendkuningriigi kasutajad loobuda vestlussisu kasutamisest mudelite treenimiseks ning 2026. aasta juuli privaatsusuuendus kirjeldab võimaluse korral laiemat õigust tehisintellekti treenimisest loobuda.

Andmete säilitamine

Character.AI säilitab teenuse käitamise, täiustamise, turvamise ja toetamisega seotud andmeid. Konto kustutamine on võimalik ning seda kirjeldatakse püsivana, kuid kõigi vestlus- ja varundusandmete jaoks kehtivat kindlat üldist säilitamisperioodi ei õnnestunud kinnitada.

Turvalisus

Character.AI pakub turvaklassifikaatoreid, modereerimistööriistu, teavitamisvõimalusi, vanusega seotud kaitsemeetmeid ja piirkondlikke privaatsusteatisi. Tarbijatele mõeldud toote puhul ei leidnud kinnitust ettevõtetele suunatud taseme juhtimisfunktsioonid, nagu SSO, rollipõhine haldus ja ametlikud ettevõtete turvakohustused.

Info Character.AI kohta

Character.AI võimaldab inimestel suhelda väljamõeldud, ajalooliste või kasutajate loodud tehisintellekti tegelastega teksti ja toetatud häälfunktsioonide kaudu. Teenuse peamine väärtus ei seisne üldotstarbelises abistamises, vaid võimaluses luua või jätkata rollimängul põhinevaid kogemusi: kasutajad saavad avastada kogukonna loodud tegelasi, määratleda oma tegelaste isiksusi, luua stseene ja avaldada interaktiivset sisu. Tasuta pakett võimaldab piiramatult sõnumeid saata, samas kui c.ai+ pakub tellijatele selliseid eeliseid nagu vähem katkestusi, kiirem juurdepääs ja ulatuslikum ligipääs funktsioonidele.

Mis on Character.AI?

Character.AI on veebi- ja mobiiliplatvorm, kus saab pidada vestlusi kohandatavate tehisintellekti tegelastega. Platvormi haldab Character Technologies Inc. ning selle keskmes on rollimängud, interaktiivne meelelahutus, loovkirjutamine ja kogukonna loodud vestluskogemused.

Selle asemel et esitleda end peamiselt uurimisassistendi või tööalase kaaspiloodina, annab Character.AI igale vestlusele kindla isiksuse ja konteksti. Tegelane võib põhineda originaalloomingul, väljamõeldud arhetüübil, ajaloolisel isikul või kogukonna loodud stsenaariumil. Kasutajad saavad vestlust jätkata, vastuseid uuesti genereerida või nende suunda muuta ning kujundada suhtlust tegelase määratluse ja sissejuhatava tervituse abil.

Kuidas Character.AI-d kasutatakse?

Kõige tavalisem kasutusviis on lihtne: loo konto, sirvi avalikke tegelasi või loo privaatne tegelane ja alusta vestlust. Kohandatud tegelase juurde saab lisada nime, avatari, tervituse, kirjelduse, sildid, nähtavusseaded, käitumise määratluse ja hääle. See annab kasutajale seadistuse üle rohkem kontrolli kui tühi üldotstarbeline vestlusrobot, kuigi saadud vastused võivad endiselt varieeruda.

Stseenid laiendavad vormi ühest tegelasest kaugemale. Need pakuvad tegevuspaika või loo lähtepunkti, milles kasutajad ja tegelased suhtlevad, mistõttu sobivad need hästi koostööl põhinevaks ilukirjanduseks, fännikultuuri rollimängudeks ja korduvateks stsenaariumideks. Kasutajad saavad kogukonnaga jagada ka tegelasi, stseene, hääli ja muud sisu, jälgida loojaid ning sirvida sotsiaalset avastusvoogu.

Hääl ja loovmeedia

Toetatud häälefunktsioonid võimaldavad kasutajatel määrata tegelastele hääli ja pidada kõnel põhinevaid Character Callsi, kus vestlus säilib tekstina. Asjakohastes kasutuskogemustes toetab platvorm ka häälte loomist helinäidiste põhjal. Toetatud platvormidel ja kontodel pakub Character.AI veel loovvorminguid, näiteks tegelaste avatare, tutvustusvideoid, pilte, koomikseid ja kogukonna voo postitusi.

Need meediafunktsioonid täiendavad vestluse põhifunktsiooni; need ei muuda Character.AI-d üldotstarbeliseks video- või pilditöötlusprogrammiks ega professionaalseks hääleproduktsioonikomplektiks. Keskne kasutuskogemus on endiselt interaktiivne vestlus tegelasega.

Kellele Character.AI sobib?

  • Rollimängude harrastajatele ja fännidele: vestelda väljamõeldud isikutega, avastada fännikultuuri stsenaariume ja osaleda kogukonna loodud kogemustes.
  • Kirjutajatele ja loojatele: mõelda välja tegelasi, katsetada dialoogi, arendada loo olukordi ja avaldada kohandatud interaktiivseid kogemusi.
  • Juhukasutajatele: kasutada tegelastega vestlusi meelelahutuseks, seltsiks või mitteametlikuks vestlusharjutuseks.
  • Harrastajatele ja õpilastele: katsetada vestluslikke isiksusi, harjutada keeli ning pidada väljamõeldud või ajaloolist dialoogi, käsitledes vastuseid genereeritud ilukirjanduse, mitte kontrollitud faktidena.

See sobib vähem organisatsioonidele, kes vajavad hallatud tehisintellekti töökeskkonda, usaldusväärset uurimistööd, dokumentide koostamist, äriprotsesside automatiseerimist või dokumenteeritud avalikku API-t. Üldotstarbelist assistenti otsivad kasutajad võivad eelistada sellist laiemate võimalustega toodet nagu ChatGPT, samas kui ühes liideses mitme mudeli kasutamisest huvitatud võivad pidada asjakohasemaks Poed.

Mille poolest erineb see teistest tehisintellekti tööriistadest?

Character.AI iseloomulik tunnus on tegelasekeskne suhtlusmudel. Üldotstarbeline vestlusrobot alustab tavaliselt avatud päringust ning on optimeeritud küsimustele vastamiseks või ülesannete täitmiseks. Character.AI rõhutab selle asemel isiksuse järjepidevust, rollimänge ja kogukonna loodud tegelaste avastamist. Loominguline eesmärk on sageli kaasahaarav vestlus, mitte õige vastus.

Seetõttu sarnaneb see rohkem interaktiivse jutuvestmis- ja meelelahutusplatvormiga kui otsingumootori, programmeerimisassistendi või produktiivsuse töökeskkonnaga. See võib toetada kirjutamist ja ideede genereerimist, kuid need on vestlusliku rollimängukogemuse kõrval teisejärgulised. Ilukirjandusele keskendunud töö puhul võib spetsiaalne kirjutamistööriist, näiteks Sudowrite, olla sobivam, kui struktureeritud loo arendamine on olulisem kui isiksusega vestlemine.

Hinnastamine ja juurdepääs

Character.AI-d saab kasutada tasuta ja sõnumite arv ei ole piiratud. Tasuta kasutuskogemus võib sisaldada reklaame, tipptundidel aeglasemat juurdepääsu, ooteruumi ning piiratud mälu või funktsioonide kättesaadavust.

Tasuline c.ai+ tellimus maksab tavapärase kuupõhise arvestuse järgi 9,99 dollarit kuus; ametlik tellimusteave näitab ka aastahinda 94,99 dollarit aastas. Hind võib piirkonna, maksude, rakendusepoe arvelduse ja kampaaniate tõttu erineda. Tasulise paketi eelised hõlmavad reklaamivaba kasutuskogemust, paremat mälu, kiiremat või eelisjärjekorras juurdepääsu ning lisafunktsioone. Tarbijatele mõeldud toote puhul ei ole kontrollitud ettevõtetele suunatud paketi olemasolu.

Platvormid ja praktilised piirangud

Teenust saab kasutada veebirakenduse ning ametlike iOS-i ja Androidi rakenduste kaudu, sealhulgas iPadis. Mõne kogukonna-, hääle- ja meediafunktsiooni kättesaadavus võib sõltuda kontost, vanuserühmast, platvormist või turust. Teenuse kasutamiseks on vaja kontot.

Tegelaste vastused võivad nende määratlusega vastuollu minna, väljamõeldud konteksti unustada või tekitada ebajärjepidevat dialoogi. Neid ei tohiks käsitleda usaldusväärse faktipõhise uurimistööna. Ohutusfiltreerimine ja vanusega seotud kaitsemeetmed võivad samuti mõjutada rollimängu kulgu, eriti teismeliste kasutajate puhul.

Character.AI ei ole loodud töövoogude automatiseerimiseks, kolmandate osapoolte ühendamiseks, ettevõtete haldamiseks ega dokumenteeritud avaliku API pakkumiseks. Selle ülevaate koostamiseks tehtud uurimistöö ei kinnitanud avaliku API, webhook'ide, MCP toe, suuremate integratsioonide, SSO, rollipõhise halduse ega jagatud meeskonnatööruumide olemasolu. Need piirangud on olulised juhul, kui eesmärk on lõimida tegelastega vestlused mõnda teise tootesse või hallata neid kontrollitud ärisüsteemina.

Privaatsus ja andmed

Character.AI kogub kontoteavet, kasutusandmeid ja suhtluse käigus loodud teavet. Platvormi privaatsusmaterjalide kohaselt võidakse kasutajate loodud sisu kasutada generatiivsete tehisintellektimudelite täiustamiseks ja treenimiseks ning rakendatakse meetmeid isikuandmete vähendamiseks treeningandmetes. Piirkondlikud kontrollivõimalused võivad anda õiguse andmekasutusest loobuda, sealhulgas Euroopa Majanduspiirkonna ja Ühendkuningriigi kasutajatele.

Kasutajad peaksid enne tundliku isikuandmete jagamist vestlustes tutvuma saadaolevate treeningu- ja privaatsusseadetega. Konto kustutamine on võimalik, kuid kõigi vestluste ja varukoopiate jaoks ühtset säilitamisperioodi ei ole kontrollitud. Tarbijatele mõeldud teenus ei paku ka ettevõtetele mõeldud haldus- ja turvakontrolle, mida mõned organisatsioonid vajavad.

Kas Character.AI sobib sulle?

Character.AI sobib hästi hõlpsasti kasutatavaks tehisintellekti rollimänguks, väljamõeldud vestlusteks, koostööl põhinevaks jutuvestmiseks, fännikultuuri tegevusteks ja jagatavate tegelaste loomiseks ilma programmeerimiseta. Suur avalik kogu, kohandatud isiksuste tööriistad, stseenid ja valikulised häälefunktsioonid eristavad seda tühjast vestlusliidesest.

Faktipõhiseks uurimistööks, professionaalseks kirjutamiseks, tarkvaraarenduseks, usaldusväärseks klienditoeks, automatiseeritud töövoogudeks või privaatsustundlikuks organisatsiooniliseks kasutuseks sobib see vähem. Kõige mõistlikum on suhtuda sellesse kui meelelahutuslikku ja loomingulist vestlusplatvormi, mille kvaliteet sõltub tegelase seadistusest ja genereeritud vastustest, mitte allikapõhisest assistendist või ettevõtetele mõeldud tehisintellektisüsteemist.

Character.AI on veebi- ja mobiiliplatvorm, kus saab vestelda kohandatavate tehisintellektitegelastega, neid luua ja jagada. Platvorm keskendub rollimängudele, interaktiivsele jutustamisele ja kogukonnapõhisele meelelahutusele ning pakub tasuta piiramatut sõnumivahetust ja tasulist c.ai+ paketti. Voice, Scenes ja loominguline meedia rikastavad kasutuskogemust, kuid teenus ei ole mõeldud usaldusväärseks uurimistööks, ettevõtete automatiseerimiseks ega kontrollitud avaliku API-na kasutamiseks.

KKK - vastused sinu küsimustele

Milleks Character.AI-d kasutatakse?
Character.AI-d kasutatakse rollimängudeks, interaktiivseks meelelahutuseks, koostööpõhiseks jutuvestmiseks, loovkirjutamiseks, fännikogukondade tegevusteks, keelepraktikaks ning kohandatavate tehisintellekti tegelastega vestlemiseks.
Kas kasutajad saavad Character.AI-s oma tegelasi luua?
Jah. Kasutajad saavad luua avalikke või privaatseid tegelasi, määrates neile nime, avatari, tervituse, kirjelduse, sildid, nähtavusseaded, käitumise määratluse ja soovi korral ka hääle.
Kui palju Character.AI maksab?
Character.AI pakub tasuta juurdepääsu piiramatute sõnumitega. Tasuline c.ai+ tellimus maksab hinnakirja järgi 9,99 dollarit kuus või 94,99 dollarit aastas, kuigi hinnad võivad piirkonna, maksude, rakendusepoe arvelduse ja kampaaniate tõttu erineda.
Kas Character.AI sobib faktipõhiseks uurimistööks või äritegevuse automatiseerimiseks?
Character.AI ei ole eelkõige mõeldud faktipõhiseks uurimistööks, usaldusväärseks professionaalseks kirjutamiseks, töövoogude automatiseerimiseks ega ettevõttekasutuseks. Selle vastused võivad olla ebajärjekindlad ning uuringu käigus ei õnnestunud kinnitada avaliku API-juurdepääsu, webhook’ide, peamiste integratsioonide, SSO ega ettevõtete haldusfunktsioonide olemasolu.
Milliseid privaatsusega seotud asjaolusid tuleks Character.AI puhul arvestada?
Character.AI kogub kontoteavet, kasutusandmeid ja suhtluse sisu. Ettevõtte privaatsusteabe kohaselt võidakse kasutajate loodud sisu kasutada generatiivse tehisintellekti mudelite täiustamiseks ja treenimiseks. Seetõttu peaksid kasutajad üle vaatama privaatsus- ja treenimisseaded ning vältima tundliku isikliku teabe jagamist.